דלתות פנים – על מחירים, איכות ומה שבניהם

אם אתם עומדים לרכוש דלתות פנים חדשות לביתכם, תגלו עד מהרה שהשוק מציע לכם שפע דגמים ומחירים. אנחנו עושים לכם סדר, על מחירים, איכות ומה שביניהם בכתבה


מחירי דלתות פנים כמדד לאיכות

כשאתם קונים דלת, אתם קונים מוצר שמשקף את רמת ההשקעה התכנונית, ההנדסית והטכנולוגית, את איכות הייצור, את עמידותו לאורך זמן ואת המראה החיצוני, ההופך כל דלת לפריט דקורטיבי. כשמדובר במחירי דלתות פנים, המחיר בהחלט משקף את המדדים הללו וכשמחירי דלתות פנים נמוך במיוחד, סביר להניח שתקבלו מוצר נחות, שלא ישרת אתכם נאמנה. מאידך, אם אתם מחפשים דלתות פנים באיכות חסרת פשרות, בגימור מושלם ובמראה מוקפד שיישאר עדכני לאורך שנים רבות, באולמות התצוגה של רב-בריח תמצאו את מבוקשכם.

מחירי דלתות פנים רב-בריח. יש מחיר לאיכות

בחברת רב-בריח, רואים בדלת פנים פריט פונקציונלי לכל דבר, שאמור לשרת אתכם לאורך שנים ולהפגין עמידות גבוהה בשימוש יומיומי הכולל פתיחות, סגירות, נעילות וטריקות. תובנה זו הובילה את רב-בריח להקמת קווי ייצור מהמתקדמים מסוגם בעולם, המייצרים אלפי דלתות פנים איכותיות, תחת ביקורת איכות קפדנית ועמידה בתקנים בינלאומיים מחמירים. איכות זו באה אומנם לידי ביטוי במחירי דלתות פנים מתוצרתה, אך בתמורה, תיהנו ממוצר מהאיכותיים בתחומו.

אינספור דלתות פנים, במחיר שלכם.

קולקציית דלתות הפנים של רב-בריח כוללת 25 סוגי דגמים שונים. לכל דלת בסדרה סגנון וצבעוניות משלה, אך לכולן מכנה משותף: מראה נקי ועדכני, המשתלב בשלמות בכל חלל. עם זאת, סוד ההצלחה של דלתות פנים רב-בריח, מסתתר מתחת לעיצוב: בטכנולוגיה המתקדמת, במילוי הכוורת, הפלקסבורד או הפוליאוריתן, באטימה המושלמת, בפרזול האיכותי ובמגוון אפשרויות הזיגוג והפרזול שניתן לשלב בהן.

מכיוון שדלתות רב-בריח מציעות מגוון רחב של אפשרויות, ניתן לקבוע את מחירי דלתות הפנים מתוצרתה, רק לאחר אפיון מדויק של הדלת ושל סוג הפרזול והזיגוג שתבחרו. לכן מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ באולמות התצוגה של רב-בריח, שם תוכלו לבחור את סדרת דלתות הפנים המתאימה לכם, מבין 5 הסדרות הבאות:

Top– דלתות פנים יוקרתיות בטכנולוגיה מתקדמת, בציפוי פורמייקה או צבע, המציעות עמידות גבוהה בנזקי מים.

Mixcolorסדרת דלתות בגימור צבע ובמגוון עיצובים, זיגוגים ופרזולים – חביבת האדריכלים ומעצבי הפנים בישראל.

Palazzoדלתות פנים בחיפוי למינטו איכותי, בגווני עץ, לבן ושמנת.

– Sundoorדלתות פנים מפלדה בקווים נקיים, עם הבלטות דקורטיביות וחלונות, המקנים לה מראה קלאסי.

Milenium– דלתות פנים עשויות מלמין, במילוי כוורת, בגווני עץ דובדבן, אגוז ופקאן, לאווירה ביתית וחמימה.

לצפייה בקטלוג דלתות פנים רב-בריח, לחץ כאן.