איך בוחרים דלתות פנים?


דלתות הפנים האיכותיות והמעוצבות של רב-בריח, יוצרות אווירת מגורים נעימה לעין. אך בחירת דלת פנים היא משימה שאינה פשוטה. לכן, כדי להקל עליכם ריכזנו מספר עצות לבחירת דלת פנים לביתכם.

לכל דלת פנים תקציב משלה

אם אתם בונים או משפצים בית, יהיה עליכם לרכוש מספר דלתות פנים ולהכין לרכישה זו תקציב ייעודי. בקולקציית דלתות הפנים המעוצבות של רב-בריח, תמצאו שילוב מנצח של מחירים תחרותיים, איכות גבוהה ומבחר דגמים גדול במיוחד שיאפשר לכם לבחור את הדלת המתאימה ביותר לטעמכם, בתקציב שלכם.

אדריכלית: ליה גיל צילום: עופר עברי. לצפייה בדגם TOP PREIMUM לחץ כאן

דלת פנים בסגנון שלכם

בשנות ה-70' של המאה הקודמת, החיים היו הרבה יותר פשוטים… דלת פנים הייתה דלת פנים ואפשרויות הבחירה היו מצומצמות ביותר. כיום, קולקציית דלתות פנים של רב-בריח כוללת חמש משפחות שונות, בסגנונות, בגימורים, בצבעים ובמרקמים שונים. לכן, לפני שתבחרו דלת פנים, בקרו באולמות התצוגה של רב-בריח ותגלו שבחירת דלת פנים לביתכם היא חוויה מהנה ומרתקת במיוחד!

אדריכלית: ליז לוטן צילום: עינת דקל. לצפייה בדלתות פנים בשילוב זכוכית לחץ כאן

לכל דלת פנים גימור משלה  

דלת פנים של רב-בריח מגיעה במגוון סוגי ציפויים, המתאימים לשימושים ולצרכים שונים. החל מציפוי ה-CPL– למינציה דקה המתאימה לחדרים עם פרקט או שטיח מקיר לקיר, אשר אינם באים במגע עם מים, גימור פורמייקה עמיד המציע מגוון הדפסים צבעים ומרקמים, גימור פורניר – עץ טבעי מקולף וציפוי למינטו, המציע עמידות גבוהה ומראה של פורניר צבוע או צבע אטום. בנוסף, תמצאו גם דלתות בגימור פורמייקה איכותי ועמיד במים, בסדרת TOP-  דלת פנים חדשה ומתקדמת של רב-בריח.

דלת פנים – מיקום וכיוון פתיחה

כאשר אתם מגיעים לאולם התצוגה של רב-בריח, הצטיידו במידות המדויקות של הפתחים בביתכם. כל דלת פנים של רב-בריח מגיעה במספר מידות שונות, אך תוכלו להזמין דלת פנים המיועדת לפתח במידות חריגות. כמו כן, תכננו מראש את הכיוון בו תיפתח הדלת, כדי שתיהנו מנוחות שימוש מקסימלית, ללא הפרעות וחסימות של רהיטים או גופי תאורה, העלולים להפריע לתפקוד הדלת.

דלתות פנים לבנות מעל פרקט בעץ
אדריכלית: לור שטיינמץ צילום: עידן גור. לצפייה בסדרת TOP צבע לחץ כאן

לצפייה בגלריה

אתם מוזמנים לבקר באולם התצוגה הקרוב לביתכם.

מומחי העיצוב של רב-בריח ישמחו לסייע לכם לבחור את הדלת הנכונה ולענות על כל שאלותיכם.