רב-בריח. תעשייה ישראלית כחול-לבן

מיום הקמתה ועד היום מכרה חברת רב-בריח כ-5 מיליון דלתות כניסה בישראל ובעולם. רב-בריח היא כיום יצרנית דלתות הביטחון הגדולה בעולם.


חברת רב-בריח® נוסדה בשנת 1973 ועד מהרה, החברה והמותג פלדלת®  דלת בעלת ליבת פלדה המיוצרת על ידי חברת רב-בריח הפכו לשם נרדף לאיכות, מצוינות וביטחון. 

מיום הקמתה ועד היום מכרה חברת רב-בריח כ-5 מיליון דלתות כניסה בישראל ובעולם. רב-בריח היא כיום יצרנית דלתות הביטחון הגדולה בעולם. דלתות רב-בריח מותקנות בכל שגרירויות ישראל בעולם. 

אחד ממוצריה העיקריים של רב-בריח הוא צילינדר ה-LOXCIS לוקסיס שהינו מנגנון מכני מהמתוחכמים בעולם ונמכר בלמעלה מ-50 מדינות. 

"רב-בריח" ו"פלדלת" הן מהמותגים החזקים ביותר בישראל. המותג רב-בריח נבחר זוהי השנה התשיעית ברציפות כמותג על ע"י ארגוןSuperbrand .

מותג "פלדלת" נבחר כמותג על- משמעות הבחירה במותגים כמותגי על הינה שעוצמת הקשר בין המותג לבין הצרכנים היא חזקה ביותר. על אף היותה חלק מהתעשייה המסורתית, רב-בריח נשענת על קדמה טכנולוגית בכל אחת מחטיבותיה בעזרת פסי הייצור המובילים בעולם ומערך הנדסה בוגר של המוסדות הישראליים המכובדים ביותר.

רב-בריח בשנים האחרונות

לרב-בריח 6 מפעלים המשתרעים על פני שטח של 35,000 מ"ר באזור התעשייה הדרומי באשקלון ובכרמיאל.
5 מתוכם הוקמו או נרכשו בשש השנים האחרונות מאז חילופי הבעלים:

מפעל הדלתות

רב-בריח מובילה את שוק דלתות הכניסה למעלה מ 40 שנה עם למעלה מ-60  דגמים שונים של דלתות כניסה מעוצבות המתאימות לטרנדים ולקהלים שונים. מפעל הדלתות הינו בעל כושר הייצור הגדול בעולם של כ-1,100 דלתות ביטחון ביממה, בשני קווי ייצור מתקדמים וחדשניים, אשר מאפשרים לחברה לייצר את הדלתות ב- Mass Productionו  MassCustomization  )ייצור המוני בהתאמה אישית), שנובע משילוב של המכונות והתוכנות המתקדמות בעולם. 

מפעל מוצרי נעילהבשנת 2011 הקימה מחדש רב-בריח את חטיבת מוצרי הנעילה. מוצרי הנעילה השונים המיוצרים במפעל החברה מעניקים פתרונות נעילה רבים, תוך התאמתם לצרכי המשתמש ופועלים בסינרגיה מלאה להגדלת סל מוצרי הביטחון אשר מציעה החברה ללקוחותיה. מאז הקמתה, השיקה חטיבת מוצרי הנעילה מספר גדול של מוצרים פורצי דרך וביניהם: צילינדר לוקסיס LOCXIS צילינדר מוגן פטנט הבטוח והמתוחכם בעולם. הצילינדר מכיל מבנה פינים חכם הכולל "פינים צפים", היוצרים כ-15 מיליון קומבינציות, לעומת1.6 מיליון קומבינציות בצילינדרים אחרים בשוק;  SMART-KEY  – מפתח מאסטר חכם, שנועד להחליף את צרור המפתחות הקיים ולאפשר כניסה למספר רב של דלתות במקביל עם צילינדר לוקסיס מוגן אחד ועוד. מרבית מכונות החטיבה תוכננוו פותחו על ידי המפעל עצמו מה שמאפשר לחברה תחזוקה יעילה וכן פוטנציאל מכירת הטכנולוגיה בעתיד לשווקים מתקדמים.

מפעל דלתות פנים 

בחודש דצמבר 2014 רכשה חברת רב-בריח מבית המשפט את מפעל דלתות הפנים ורשת החנויות מפעלי עץ כרמיאל ואופן גלרי ונכנסה לשוק דלתות הפנים. הכניסה לשוק דלתות הפנים מהווה מהלך נוסף העומד באסטרטגיה השיווקית של הבעלים: כניסה לשווקים היוצרים סינרגיה מוצרית וניצול הריכוזיות בשוק להגברת התחרות על ידי הצעת ONE STOP SHOP ללקוח בכל ערוצי המכירה בחברה – השוק הקבלני, הפרטי, המוסדי וסיטונאי. בשנים האחרונות, דלתות פנים מבית רב-בריח כבשו את השוק בסערה. לקולקציית דלתות הפנים העשירה של החברה הצטרפה לאחרונה סדרת טופ TOP, המציעה מגוון דלתות פנים עמידות במים. בדלתות אלו תמצאו שילוב של תכנון חכם ומתקדם, רמת גימור קפדנית ועיצוב יפהפה, המשתלב היטב בכל חלל מגורים. דלתות פנים עמידות למים מסדרת טופ TOP משמשות פתרון מושלם לבתים עם ריצוף המאפשר שטיפה ולחדרים המתאפיינים בלחות וברטיבות גבוהה, כחדר אמבט או מקלחון, בהם שלוליות המים עלולות להיקוות בקרבת הדלת והמשקוף.

מפעל מסגרות כבדה

כחלק מהאסטרטגיה העסקית והשיווקית שלה, מתמחה, מייצרת ומשווקת החברה, לצד ייצור דלתות כניסה מפלדה גם דלתות חסינות אש, ירי והדף. חטיבת מוצרי המיגון של רב-בריח מפתחת ומייצרת דלתות וחלונות ממ"דים, חדרי טרנספורמציה, דלתות נגד פריצה קרה, דלתות ירי ועוד.  לאחר שנים של פיתוח, בדיקות וניסויים ממושכים שנערכו בשיתוף גורמים ישראלים ובינלאומיים, הפכה החברה להיות מותג מוביל בעולם במכירה של דלתות הבנויות על פי מפרט ביטחוני מיוחד. הדלתות, שהן תוצרת כחול-לבן, משווקות במדינות רבות ברחבי העולם, למוסדות פיננסיים, ממשלות, גופי ביטחון ועוד.

מפעל שערים

בנובמבר 2013  ביצעה רב-בריח את הרכישה של חברת פזגל, חברה בת 40 שנה המתמחה בתחום השערים לתעשייה  ומשווי הגובה. הרכישה מאפשרת לחברה הרחבה של סל המוצרים הנמכרים על ידי החברה לשוק המוסדי. מפעל השערים מייצר מגוון רחב של שערים, דלתות פנלים מתרוממות, דלתות מתרוממות, דלתות מהירות, ספידי הדלת המתרוממות בתוך 2 שניות בדלבד. דלתות ותריסים חסיני אש, משווי גובה ועוד.

מפעל מערכות מיגון ואב"כ

רב-בריח השקיעה בפיתוח ובהקמה של מפעל חדש ומתקדם לייצור מערכות מיגון ואב"כ. כיום, רב-בריח הינה אחת מ-5 החברות היחידות בישראל, המורשות לייצר ולשווק מערכות מסוג זה ועומדות בדרישות תו התקן הישראלי. מערכת מיגון האב"כ של רב-בריח, פרי שיתוף פעולה עם חברה אמריקאית ויועצים חיצוניים, היא מוצר משלים לסל המוצרים הרחב של רב-בריח. מוצר זה מאפשר ללקוחות החברה לעמוד בדרישות המיגון הרגולטוריות, המחייבות התקנת מערכת מיגון אב"כ בכל ממ"ד שהוקם.

בשנת 2014 החלה רב-בריח, ביחד עם חברת מיגון האב"כ העולמית HDT, בפיתוח מערכות מיגון אב"כ המיועדות להתקנה בחדרי ממ"ד לשוק המקומי.  

מפעל לציוד מקצועי לבני

בשנת 2019 רכשה רב-בריח את חברת נוריאלי המציעה מגוון רחב של ציוד מקצועי לבניה, למכירה ו/או להשכרה עבור פרויקטים בארץ ובחו"ל.

מבין המוצרים: מגדלי אקרו לעומסים כבדים, פיגומים ניידים ופיגומי זקפים, רשתות הגנה ומעקות בטיחות למרפסות, רגלי תמיכה ליציקת תקרות, רגלי תמיכה לעומס כבד, שומרי מרחק מפלסטיק, ארגזי פסולת, דודי בטון ואביזרים לתבניות. עם לקוחות החברה נמנות חברות גדולות ומוכרות כמו עומר הנדסה, סולל בונה, דניה סיבוס, קבוצת אשטרום, תדהר, פרשקובסקי, רמי שבירו, אלקטרה וכן חברות בנייה נוספות, קבלנים ובתי מסחר רבים.

מערכת סינון ואוורור אב"כ "לביא" – המערכת הקטנה ביותר בישראל! 

מערכת לביא תוכננה בדגש והפקת לקחים וניסיון שהצטבר ממערכות אחרות בישראל, והינו החדש והמתקדם ביותר בשוק ! 

סל המוצרים הרחב והכולל ביותר לדלתות כניסה, דלתות פנים, מוצרי נעילה ועוד 

מפותח ומיוצר בישראל!