מנעולן? הכי בטוח, מוסמך רב-בריח!

איבדתם את המפתח? ננעלתם מחוץ לבית עם כל השקיות מהסופר? הבית נפרץ ויש להתקין מנעולים חדשים? אל תתפשרו על פחות ממנעולן מקצועי שהוסמך ע"י רב-בריח! אחד מהם בוודאי נמצא בקרבת ביתכם וישמח לספק לכם שירות מהיר, אמין ויעיל, בסטנדרטים הגבוהים של רב-בריח.


מזמינים מנעולן? ודאו שהוא הוסמך ע"י רב-בריח!

פריצת מנעולים, פריצת דלתות החלפת מנעולים וצילינדרים, הם משימה למנעולנים מקצוענים בלבד.

לכן כאשר אתם מזמינים מנעולן לביתכם, קודם כל שמדובר במנעולן מקצועי ואמין שהוסמך ע"י חברת רב-בריח. כל מנעולן מוסמך של רב-בריח, מוכשר לטפל במנעולים מתוחכמים, בקיא במגוון טכניקות פריצה המסבות נזק מזערי לדלת ויודע להתאים עבורכם את המנעול הנכון, אשר יספק לכם את רמת המיגון הדרושה לכם ולבני משפחתכם.

איך בוחרים מנעולן?

"אומנם מרבית המנעולנים המוסמכים בישראל הם אנשים מקצועיים, אמינים וישרים, אך פוטנציאל הנזק שעלול לגרום איש מקצוע בודד ולא אמין, הוא עצום", מציינת מאיה דונרשטיין יתיר, סמנכ"לית תקשורת שיווקית בחברת רב-בריח. "לכן, בשעת הצורך חשוב להזמין אך ורק מנעולן עם ותק וניסיון, העובד עם חברה אמינה ואשר עבר הכשרה מקצועית והוסמך כראוי. כמו כן, אל תהססו לדרוש ממנו להציג בפניכם תעודת מנעולן מורשה. רק מנעולן כזה יעניק לכם את השירות האיכותי והאמין לו אתם מצפים ואף יספק לכם אחריות מלאה לצילינדר החדש שרכשתם".

כך תוודאו שהמנעולן שבחרתם אמין ומעניק לכם את השירות הטוב ביותר:

האם המנעולן ממליץ על החלפת צילינדר?

החלפת צילינדר (החלק המופעל ע"י המפתח בלבד) נדרשת במקרה של אובדן מפתח או גניבתו. המנעולן ממליץ על החלפתו? נצלו את ההזדמנות ובקשו צילינדר מתקדם יותר אשר יעניק לכם ולילדיכם רמת מיגון משופרת.

האם המנעולן מציע לכם צילינדר עם כרטיס שכפול?

במקרה זה המנעולן פועל לטובתכם. מפתחותיו של צילינדר עם כרטיס שכפול ניתנים לשכפול רק בצירוף הכרטיס ורק ע"י אנשי מקצוע מורשים. ללא הכרטיס, גורמים זרים לא יוכלו לשכפל את המפתחות ללא ידיעתכם.

האם הצילינדר הגיע באריזה אטומה ומקורית?

בקשו לראות את הצילינדר באריזתו המקורית, נפתח בנוכחותכם ובדקו שהוא כולל 5 מפתחות ואת כרטיס השכפול, אותו מומלץ לאחסן במקום בטוח.

המנעולן ממליץ על החלפת המנעול כולו?

החלפת מנעול נדרשת במקרים בהם התרחשה פריצה אלימה אשר השחיתה את המנעול, או במקרים בהם נוצרה תקלה במנגנון המנעול. אם המנעול תקין, ניתן להסתפק בהחלפת הצילינדר בלבד.

מהם המחירים המקובלים לשלם עבור השירות?

שירות הגעת מנעולן ללא החלפת חלפים

250-350 ₪

החלפת מנגנון נעילה לדלת (כולל עבודה)

550-680 ₪

החלפת צילינדר מבוקר שכפול מפתח כדוגמאת צילינדר לוקסיס

490-590 ₪

החלפת צילינדר ללא בקרת שכפול

380-490 ₪

זקוקים למנעולן? הזעיקו מנעולן מוסמך רב-בריח ותיהנו משירות אישי, מסור ואמין 24/7,

וממגוון מוצרי נעילה מתקדמים שיקנו לכם שקט נפשי לאורך זמן.

לפרטים נוספים לחצו כאן

או התקשרו – 1-800-800-101