האם הממ"ד שלכם מוכן לשעת חירום?

המזרח התיכון מתחמם והולך... אומנם האירנים, הסורים, הלבנונים, הסונים, השיעים וחבריהם עסוקים במלחמות פנימיות, אך ישראל תמיד מהווה עבורם אויב משותף. וכאשר רוחות המלחמה מנשבות, זה הזמן לחזור אל המקום הבטוח ביותר בבית ולבדוק האם הוא מוכן לשעת חירום: המרחב המוגן הדירתי.


הממ"ד נולד לאחר מלחמת המפרץ הראשונה, על מנת להגן על תושבי העורף ולאפשר לכל משפחה ליהנות ממרחב מוגן המספק הגנה מפני נפילות טילים ומתרחישים של לוחמה כימית, ביולוגית ואף רדיואקטיבית. כדי להיות בטוחים שהממ"ד שלכם ישרת אתכם נאמנה בשעת חירום, ודאו שהוא מוכן למשימה עוד היום.

 

דלת ממ"ד

לדלת הממ"ד תפקיד מפתח בהבטחת אטימותו של הממ"ד. דלת ממ"ד פגומה, דלת שאינה מותקנת כהלכה או דלת שאינה אטומה לחלוטין, לא תספק לכם את ההגנה הנדרשת. לכן, אם ברצונכם להיות בטוחים בתקינותה, הזמינו את אנשי השירות של רב-בריח לביתכם ובמידת הצורך, החליפו אותה בדלת חדשה ובטוחה מבית רב-בריח: דלת המיוצרת מפלדה איכותית, עם שני משטחי פלדה וחיזוקי רוחב ומצוידת בשני בריחים צדדים ובאטם היקפי תקני, למניעת חדירת חומרי אב"כ לממ"ד.

גם אם אתם בונים בית חדש או משפצים את הדירה או את הממ"ד, אל תתפשרו על פחות מדלת ממ"ד איכותית מבית רב-בריח ובכל מקרה, זכרו שדלת ממ"ד איכותית, ללא התקנה מקצועית, לא תמלא את ייעודה בשעת חרום. לכן, הקפידו על התקנה שתבוצע על ידי אנשי השירות של רב-בריח שהוסמכו לכך ע"י פיקוד העורף.

 

חלון ממ"ד

בונים או משפצים את ביתכם? התקדמו לחלון ממ"ד תקני מבית רב-בריח. חלונות ממ"ד רב-בריח עומדים בתקנים המחמירים של מכון התקנים ופיקוד העורף ומציעים אטימות מלאה לחומרי אב"כ, בידוד אקוסטי מושלם וגלגלי אוקולון לפתיחה קלה וסגירה שקטה בימי שגרה.

 

חלון לחדר ממ"ד רב-בריח

מערכת סינון אוויר לממ"ד

בשנים האחרונות, מערכות סינון אוויר לממ"ד מהוות את אחד התנאים לקבלת אישור אכלוס (טופס 4) לבתים חדשים, אך הן זוכות לביקושים רבים גם בקרב משפחות המתגוררות בבתים ותיקים ומעוניינות לספק לעצמן הגנה מלאה בשעת חירום.

מערכת לביא המיוצרת במפעלי רב-בריח, היא ממערכות סינון האוויר לממ"ד המתקדמות ביותר בישראל ובעולם. מערכת לביא מסננת את האוויר בשעת חירום, מגנה עליכם מפני חדירת חומרי אב"כ ומאפשרת לכם לשהות בממ"ד לאורך זמן – ללא מסיכת אב"כ. למערכת לביא מידות קומפקטיות ועיצוב הדומה למזגן עילי קטן, היא מתאימה לכל מרחב מוגן דירתי שנפחו עד 36 מ"ר ומיועד ל-6 נפשות וניתן להשתמש בה גם בימי שגרה, לצורך אוורור הממ"ד.

מערכת מסנן אבכ לביא של רב-בריח

למידע נוסף ולהזמנת שירות לבדיקת אטימות הממ"ד ע"י מומחי רב-בריח לחצו כאן