דלתות ממ"ד רב-בריח - בחירום ובשגרה

חברת רב-בריח, מהחברות המזוהות ביותר בישראל עם ערכי המיגון והביטחון, נמצאת אתכם גם בשעות החירום, עם דלתות ממ"ד מתקדמות וידידותיות, המשתלבות בשלמות בעיצוב ביתכם.


דלתות ממ"ד רב-בריח, לעולם בטוח יותר.

דלתות ממ"ד רב-בריח נועדו להבטיח את בטחון משפחתכם בעת השהות במרחב המוגן והן מיוצרות במפעל המסגרות הכבדה של רב-בריח – מהמפעלים המובילים בארץ ובעולם בייצור מוצרים ייעודיים למרחבים המוגנים. דלתות ממ"ד רב-בריח עשויות פלדה איכותית והן כוללות חיזוקי רוחב ומנעול טריקה, עם לשונית מרכזית לנעילה אטומה ושני בריחים צדדיים, תוך עמידה בתקנים המחמירים ביותר. לכן אין זה מפתיע שדלתות ממ"ד רב-בריח הן הפתרון המועדף ע"י קבלנים, מהנדסים ויועצי בטיחות בארץ ובעולם.

דלתות ממ"ד רב-בריח. שלכם במתיחות וברגיעה

רב-בריח מספקת דלתות ממ"ד למפעלים, למוסדות ציבור ולגופי ממשל וביטחון בכל רחבי תבל.

עם זאת, כחברה שצמחה והתפתחה הודות לאמון שלכם, הלקוחות הפרטיים ובעלי המשפחות, היא לא שוכחת לרגע את הצורך שלכם בפתרון מיגון מושלם ובתחושת ביטחון מלאה, הן בתקופות של מתיחות ביטחונית והן בתקופות רגיעה, בהן הממ"ד משמש כחדר ילדים, חדר עבודה או מחסן.

לכן, דלתות ממ"ד רב-בריח, תוכננו ועוצבו על מנת לספק לכם פתרון נוח וידידותי לשימוש בממ"ד גם בימי שגרה. הדלתות משתלבות בשלמות בסביבת המגורים שלכם באמצעות עיצוב נקי ועדכני והן מסופקות בשני גוונים: RAL9001ו-RAL9016. בנוסף, דלתות ממ"ד רב-בריח עומדות לרשותכם גם בציפוי וינוריט לבן או שנהב ועם ידית נירוסטה תקנית ומעוצבת. והתוצאה: דלת מושלמת לזמני חירום, המתפקדת כדלת פנים נוחה לשימוש בעת רגיעה.

הביטחון שלכם מתחיל בהתקנה מקצועית

אם אתם מצויים בתהליך בנייה או שיפוץ, זכרו כי למרחב דירתי מוגן עם דלת ממ"ד איכותית, תפקיד מכריע בהגנה על בני הבית בעת התקפת טילים או מלחמה, בה העורף הופך לחזית. לכן, הקפידו על התקנת דלת ממ"ד מבית רב-בריח. אם ברשותם ממ"ד וברצונכם לבדוק את תקינותו, הזמינו עוד היום את אנשי השירות של רב-בריח אשר הוכשרו ע"י פיקוד העורף, לבדיקת יעילות הדלת הקיימת ברשותכם.

למידע נוסף ולתיאום בדיקת תקינות דלת הממ"ד, צרו קשר

לפרטים על דלתות ממ"ד

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

טופס לידים יעודי לשימוש כללי באתר – כולל ממשק במבי
תנאי שימוש
תנאי שימוש