גאווה ישראלית

אין כמו חגיגות ה-70 כדי לדבר על גאווה ישראלית שמרחיבה את הלב, נוכח ייצור מקומי בצבעים של כחול לבן. הצצה לחדשנות ומסורת העוברות כחוט השני בהיסטוריה המקומית של מותג האיכות והביטחון –רב-בריח


 

יום העצמאות מגיע ומזכיר בכל שנה מחדש שמגיעה לנו טפיחה על השכם, ובמיוחד כשאנחנו חוגגים 70. בנינו מדינה ב-10 אצבעות עם המון נחישות ואהבה גדולה למקום. נדמה שאין כמו יום העצמאות כדי לדבר התעשיה המקומית, תעשיה כחול לבן שמעוררת גאווה גם בשאר ימות השנה. רב-בריח, מהתעשיות הוותיקות בישראל, הוקמה בשנת 1973. לחברה שישה מפעלים הממוקמים בכרמיאל ובאשקלון ובמהלך השנים ביססה עצמה כמובילת שוק בתחום הדלתות, כשפתחה התמחות בייצור דלתות כניסה ופנים, לצד אבזור משלים הכולל דלתות אש, פתרונות נעילה מתקדמים, מוצרים למרחב המוגן ועוד.

 

גאווה מקומית של ייצור כחול לבן

 

רב-בריח מספקת שפע תעסוקה באזורי הפריפריה

ששת מפעליה המודרניים של החברה המשתרעים על שטח של כ-36,000 מ"ר באזור התעשייה הדרומי באשקלון ובאזור התעשייה כרמיאל, מספקים לתושבי הסביבה שפע הזדמנויות תעסוקתיות, מאתגרות ומתגמלות.

 

אפשר לומר שהייחוד של רב-בריח הוא השילוב המדויק והמיוחד בין השתייכותה לתעשייה המסורתית ובין היכולת שלה לאמץ טככנולוגיות מתקדמות. במשך השנים, כבר עם הקמתה, הציבה החברה סטנדרטים גבוהים ביותר של חדשנות וקדמה. ב- 1973 עברה החברה מייצור דלתות עץ לדלתות פלדלת, ב- 2007 השיקה שיתוף פעולה ייחודי עם מעצב האופנה גדעון אוברזון שעיצב מספר דגמי דלתות כניסה. שיתוף פעולה שלימד את הצרכן הישראלי לחבר את דלת הכניסה עם ערכים של עיצוב ואופנה. ב- 2012 הושקה סדרת Mix&Match שאפשרה ללקוחות להיות מעורבים בעיצוב הדלת הפרטית שלהם. עוד דוגמא מעוררות ההשראה לשילוב שכזה היא השקת סדרת TOP בשנת 2017 שהציעה לראשונה דלתות פנים מבית רב-בריח. סדרת TOP היא סדרת דלתות פנים המציבה סטנדרט חדש בתחום בישראל. הסדרה משלבת עיצוב מרהיב, קו אסתטי מובחן, רמת גימור עילית, איכות בלתי מתפשרת והתאמה לצרכי השוק בישראל. את סדרת הדלתות המיוחדת פיתחו מהנדסי החברה במהלך שנה וחצי. מהלך כזה אינו מובן מאליו ומצריך רמה מקצועית, הבנה עמוקה ומנות גדושות של תעוזה. דלתות הפנים מסדרת TOP המיוצרות במפעל רב-בריח, מוצעות בגימורים שונים ועומדות בסטנדרטים הגבוהים של איכות ומצוינות המאפיינים את החברה. השקת הסדרה המתקדמת, ומהלכי השיוק שערכה רב-בריח, הפכו אותה לשחקן מוביל בתחום דלתות הפנים בארץ, לשוק הקבלני ולשוק הפרטי.

 

דוגמה לדלת פנים בבית הלקוח

כך דלתות הפנים שלנו נראות בביתים של הלקוחות

קולקציות דלתות הפנים של רב-בריח

קולקציות דלתות הפנים של רב-בריח הכוללת כ-25 דגמים שונים ומשלבים אותן בתוכניות האדריכליות, כפריטי עיצוב מעוררי השראה, אותם ניתן להתאים בשלמות לחלל המעוצב, לטעם האישי של הדיירים, ולסגנון העיצובי האהוב על לקוחותיהם.

 

דלתות הפנים של רב-בריח הרחיבו את תמהיל המוצרים של החברה, שבסיסה הן דלתות הכניסה לבית. רב-בריח בנתה מותג במשך 45 שנה, המזוהה יותר מכל עם ביטחון ושקט נפשי. בעשור האחרון ניתן דגש מיוחד לפן האסתטי של דלתות הכניסה, אך מהלכים אלו באו רק לאחר שהשקיעה החברה את מיטב המשאבים ליצירת דלת איתנה, המעניקה ביטחון למשתמשים בה. נדמה שפעמים רבות אנו עדים ליצרנים שמחפשים חיצוניות בלבד. ברב-בריח השיטה עבדה הפוך. קודם ייצרו ליבה איתנה שתספק את צרכי הלקוח מבחינה טכנית ורק בהמשך העניקו תשומת לב לחיצוניות. כיום קולקציית דלתות הכניסה של רב-בריח יצרה סטנדרטים חדשים של ניראות. הדלתות מתאימות למנעד רחב של סגנונות, מגיעות בגדלים משתנים ומתאימות לכניסות סטנדרטיות ועד כניסות רחבות ידיים של בתים מודרניסטיים.

 

דלתות של רב-בריח ניתן להתאים לטעם האישי של כל לקוח ולקוח

 

 סדרת הדלתות מסדרת MIX&MATCH מאפשרת לבחור ולשלב בין הדגם

סדרת הדלתות מסדרת MIX&MATCH מאפשרת לבחור ולשלב בין הדגם, החיפוי, הידית והמידה ולהרכיב את דלת הכניסה בטעם של הלקוח.

 

כמי שחרטה חדשנות על דיגלה, משיקה רב-בריח אחת לתקופה, חידושים המעניקים ללקוחותיה ערכים מוספים משמעותיים ביותר. בשנה החולפת הושקה מערכת ה– LOCK UP מדובר במערכת חכמה הפועלת באמצעות אפליקציה במכשירי האנדרואיד והאייפון או באמצעות שלט ומאפשרת פתיחה ונעילה של הדלת מרחוק. כך מאפשרת רב-בריח ללקוחותיה לפתוח את הדלת באופן חכם דרך אפליקציה ידידותית שתופיע על גבי המסך של המכשיר החכם, ללא צורך במפתח פיזי. השימוש בשלט לפתיחה ולנעילת הדלת מסייע בעיקר לאנשים מבוגרים שמתקשים להכניס את המפתח לחור המנעול. המערכת עצמה מגיעה עם צילינדר ממונע, כרטיס בקרת שכפול, כבל טעינה וחמישה מפתחות. את הצילינדר ניתן לרכוש עם הדלת עצמה ואף ניתן להתקינו בדלתות פלדה קיימות. את ההתקנה עורך מתקין מוסמך של רב-בריח שמתקין את הצילינדר וכן את האפליקציה ישירות על מכשירי הסלולאר של דיירי הבית. מי שמוגדר 'מנהל', יוכל להסיר ולהוסיף משתמשים בכל עת.

 

מערכת נעילה מתקדמת ופשוטה להפעלה

מערכת נעילה מתקדמת ופשוטה להפעלה, הנשלטת מהטלפון החכם באמצעות אפחיקציה ללא צורך במפתח

 

גם צילינדר הלוקסיס הוא סוג של גאווה בצבעים של כחול לבן. הצילינדר החכם מעניק ביטחון למאות אלפי ישראלים בכל שנה. הטכנולוגיה המתקדמת עליה מושתת הצילנדר מושתתת על פינים חכמים המייצרים יחידה טלסקופית, המעניקה פתרון מיגון מקסימאלי מהמתקדמים בעולם.

 

רב-בריח ייצור כחול לבן

 

אחרי 45 שנה של ייצור כחול לבן והשקעה מייטבית בטכנולוגיה ובאיכות ייצור, נדמה שהצרכן הישראלי מזהה את רב-בריח עם ערכים אלו, עד שהפך המותג שם גינרי לאיכות וביטחון. הפיתוחים האחרונים מבית החברה, מהווים הוכחה לכך שהיא אינה שוקטת על השמרים, צמודה לקידמה ומייצרת חידושים באופן רציף. לצד הפיתוחים הטכנולוגיים הנלווים, המגדילים לאין שיעור את רמת הביטחון שמעניקות דלתות רב-בריח, משיקה החברה בכל שנה קולקציות חדשות וממשיכה להשקיע בפסי ייצור חדשניים המאפשרים לה לייצר ייצור המוני לצד ייצור מותאם אישית המהווה פתרון בעיקר לאדריכלים בשוק הפרטי והמסחרי, כל אלו תוך שמירה על מחיר תחרותי ומשתלם.

היכולות הטכנולוגיות הגבוהות של רב-בריח

היכולות הטכנולוגיות הגבוהות של רב-בריח, מאפשרות לה לייצר דלתות בהיקפי ייצור גדולים ולשווק אותן בהצלחה בכל רחבי העולם. סטודיו שרונה. צילום: חיה גולד

 

דלתות כניסה מתוצרת "כחול לבן"

דלתות תוצרת הארץ "כחול לבן", מציעות תכנון הנדסי פורץ דרך והן מכילות ליבת פלדה. אדרכילות ענבל חן. צילום: ליאור אביטן