רינת אברהם How to Choose by

"להיות מעצב, זה אורח חיים, כל פעולה שאנחנו עושים בחיים היא השראה".


1.Choose Your CAREER

לאחר סיום תואר ראשון בעיצוב פנים עבדתי במספר משרדי אדריכלים, כמעצבת פנים והתנסיתי במספר תחומים. ברגע שהגעתי למשרד בו התמחו בעיצוב פנים למגורים, דירות יוקרה, בתים ושיפוצים בהיקפים גדולים, הבנתי שזה התחום המעניין ביותר עבורי, הסקרנות לראות ולחוות חיים של אנשים, איך ניתן לשדרג להם ולהטיב להם את היום יום עם תכנון מקצועי ומדויק

2. Choose Your INSPIRATION

הדבר שאני הכי אוהבת לעשות בכל סיבוב שלי ברחוב זה ללכת עם הראש למעלה, להציץ לבתים של אחרים. השראה נמצאת בכל מקום.

הדירות והבתים שאני הכי נהנית לשפץ הם כאלה ישנים שיש להם היסטוריה וחיים שלמים של אנשים שחיו שם. אני תמיד מנסה לשמר משהו מהתכנון המקורי, מהמבנה האדריכלי ומכוונת המשורר המקורית.

3. Choose STORY

מערכת יחסים עם לקוחות היא מורכבת וצריך לבנות אותה לאט לאט כמו כל מערכת יחסים בחיים שלנו, אנחנו מגיעים למקומות מאד אישיים בתהליך התכנון. מערכת היחסים מתחילה מהפגישה הראשונה בה בודקים את הכימיה בפגישות אישיות ושאלות מנחות נכונות להבנת הצרכים ואורח החיים המדויק להם.

צילום: נועה בלרשטיין

4. Choose Your FAVORITE

דירת הגן בנס ציונה – דירת גן , ארבעה חדרים קטנים וחלל משותף של סלון מטבח מאד קומפקטיים. הרצון הראשוני של בני הזוג היה להוסיף חדר שינה על חשבון מיקום המטבח הקיים. בחרנו לסגור את המרפסת המקורה בסגירה קלה ולהעביר את המטבח. כיוון וזו דירת גן, וויתרנו על מרפסת מקורה והוספנו פרגולה כדי לשמר אזור נעים ומקורה בחוץ.

כל החדרים בדירה הזו הם קטנים ומינימאליים בשטחם והיינו צריכים לחשוב על פתרונות אחסון יצירתיים.

מה שהופך את הדירה לייחודית הוא הפתרון של מטבח שיושב במרפסת מקורה. תחושה של מטבח פנים עם אווירה של חוץ. מראה ייחודי וחוויה מעניינת של שילוב פנים וחוץ.

5. Choose STYLE

סגנון כמובן הוא דבר משתנה שנבנה לאורך השנים, טרנדים שמשתנים, בגרות של החיים וכו. דבר אחד שמלווה אותי הוא אהבה לחומר, החלום המקורי שלי היה להיות נגר 😊 אני אוהבת עץ טבעי, בטון, חומרי בנייה באופן כללי. את השילוב בין המקור והחשוף לחומר החם והטבעי. 

צילום: נועה בלרשטיין

6. Choose a DESTINY

עדיין חולמת להיות נגרית ולהמשיך ליצור רק מכיוון אחר. תמיד היה לי חלום לעבוד עם הידיים…

7. Choose a Hand Signature

מעבר למערכות היחסים עם הלקוחות, שיש לה חלק מאד משמעותי בעבודה שלנו ומרתקת ומעניינת כל פעם מחדש, חתימת היד שאני משתדלת להביא לידי ביטוי בכל פרויקט הוא השילוב בצבעוניות ובחומרים שיוצרים ניגוד ועניין ועל ידם יוצרים וממציאים כל פעם מחדש.

8. Choose MOODBOARD

שחור, בטון / בלוק וחומרי בנייה, עץ טבעי, מתכת וצבע נועז- המתכון הבטוח לעיצוב שאני מתחברת אליו.

9. Choose DOOR

דלת הכניסה היא המפגש הראשון של כל מי שמבקר בבית שלנו, היא צריכה לתת הצצה לסגנון העיצובי שיפגוש אותנו בפנים. לאחרונה בחרתי את דלת "קליר" והיא יוצרת כניסה מרשימה עם הצצה מרתקת למה שקורה בתוך הבית. בחרנו אותה בצבע שחור וזו הנגיעה השחורה היחידה בחלל , היא דרמטית ורכה כאחד.

10. Choose TEAM

בחירת ספקים זה אחד המרכיבים הכי חשובים בהצלחה של פרויקט. שיפוץ טוב מורכב מהמון מרכיבים, הצלחה שלו היא הצלחה של המון אנשי מקצוע וספקים כל אחד בתחומו. כאשר המעצבת מנצחת על כולם. בכדי שההליך יהיה הרמוני את חייבת שיתוף פעולה של כל ספק, יכולת לפתור בעיות בשטח, שירות לקוחות עם מענה אנושי שמגויס למטרה בדיוק כמוך.

אתר: https://www.rinatavraham.com/