נטע בשן

בואו להכיר את נטע בשן שאחת הסיבות שהיא כל כך אוהבת את המקצוע שלה זה בגלל האהבה שלה לאנשים שונים ויצירת חברויות חדשות.


המקום שבו הכל התחיל

המפגש האמיתי הראשון שלי  עם עולם עיצוב היה במכינה בסטודיו B-6 שם נחשפתי לעולם העיצוב והבנתי שאני בדרך הנכונה, היום אני מרצה בסטודיו וזו סגירת מעגל עבורי. את הניסיון הכי משמעותי בפועל צברתי בסטודיו דן טרוים שם עבדתי ועיצבתי כ-6 שנים בתחום המסחרי- בתי קפה, מסעדות ברים ומלונות.

המיוחד ביותר

הפרויקט הכי מיוחד שעיצבתי היה עבור המותג של חברת STORY שהקימו חנות דגל שהתפרסה על כ-600 מ"ר במתחם שרונה. בפרויקט הזה (במסגרת עבודתי בסטודיו דן טרוים) היה לי חופש מוחלט בעיצוב וביצירה בדגש על מקוריות ואווירה ייחודית- חגיגה של חומרים, צבעים וסטייל.

המורכב ביותר

בפרויקט שיפוץ דירה מלא שביצעתי בירושלים החלל הנתון היה מתוכנן מראש בזוויות בלתי אפשריות, בכל חדר היה קיר אחד עקום לפחות – מצאתי פתרון מעולה בעיצוב פריטי נגרות בעיצוב אישי שהתלבשו על הפינות השונות בבית ובעזרתם יצרתי דירה מודרנית עם קווים נקיים וישרים.

מקורות השראה

את ההשראה הכי גדולה שלי אני שואבת מהסביבה העירונית שבה אני חיה- רחובות תל אביב בהם יש בכל פינה חיבור בין יש לחדש, חומריות אורבנית, תזוזה אין סופית של אנשים ועולם שלם של תרבות ואדריכלות.

איך נוצר סיפור

אחת הסיבות שאני כל כך אוהבת את המקצוע שלי זה בגלל שאני אוהבת להכיר אנשים שונים ולייצר חברויות. אצלי לקוחות הם חברים ותמיד יש אווירה נינוחה וכיפית בתהליך. אני מאמינה שבזכות הקליק הזה שנוצר אצלי במערכות היחסים עם הלקוחות אנחנו מצליחים יחד לתקשר בצורה הכי ברורה ופשוטה והפרויקטים מתנהלים בקלילות ובהצלחה מקסימלית.

עניין של סגנון

תשובה: אחד הכשרונות שתמיד ידעתי שיש לי בעיצוב זה היכולת לאזן ולשלב – פרופורציות, צבעוניות וטקסטורות בנקודות מפגש- זה למעשה המפתח לעיצוב ולכל סגנון. לכן באופן טבעי אני יכולה לעצב במגוון סגנונות ואני מאד פתוחה ללקוחות ולמה שהם אוהבים. באופן אישי אני נמשכת לקווים נקיים, צבעוניות נכונה ובמידה, וחומרים טבעיים.

אם לא היית מעצבת?

אני מאד אוהבת עיצוב גרפי ומיתוג, גם במקצוע שלי כיום יש לי משיכה לכך ואני משלבת את היכולות הגרפיות שלי גם בעיצוב פנים. אם לא הייתי מעצבת פנים אולי הייתי פונה לתחום של תקשורת חזותית ופרסום.

על איזה צבע בשום אופן לא תוותרי?

שחור ולבן – שני צבעים שכל אחד הוא עולם ומלואו בנפרד, ביחד הם בעלי יכולת גיוון אין סופית- החל מטקסטורות בשחור לבן, ועד ל50 גוונים של אפור.

איזה משקל את מעניקה לדלתות הפנים בעיצוב שלך?

החלק הכי חשוב בעיצוב דלתות הוא בראש ובראשונה תכנון פרקטי. דלת היא פריט העיצוב הכי שימושי בבית לכן אני אוהבת שהגימור שלה יהיה נעים למגע, קל לניקיון ומשתדלת לשמור אותן נקיות ומעוטרות בצורה מינימליסטית. אחת הדרכים האהובות עליי היום לשדרג עיצוב של דלת פנים היא בחירת ידית בגוון שחור מט – זה נראה מדהים.

מה מסמלת עבורך דלת הכניסה בפרויקט?

דלת הכניסה משלימה את סגנון העיצוב שמחכה לנו בפנים- אם מודרני או כפרי יש מגוון של דלתות שיכולות להתאים לכל סגנון. אך אם רוצים לשמור על מסתוריות אפשר לבחור דלת בקווים נקיים או חלקה ולבחור גוון מיוחד שירמז על החוויה שבפנים .

אצלי בבית הייתי משלבת היום את דלת NOA

הדלת הזו נהדרת- מודרנית, עם ידית אורך אלגנטית- מושלמת בשחור.

קרדיט צילום: אסף ברנר

  • מקצוע: מעצבת פנים
  • תואר אקדמי: תואר ראשון B.DESIGN
  • מוסד לימודים אקדמי:Hit מכון טכנולוגי חולון
  • שנות ניסיון בתחום: 10