דלת אקוסטית אטומה לרעש

סובלים מהרעש של הילדים או של השכנים? זקוקים לשקט כדי לנהל פגישת זום או סתם לישון צהריים? מחזיקים בבית אולפן מוזיקה או שיש לכם חדר טיפולים? דלתות פנים אטומות לרעש הן הפתרון הנכון בשבילכם. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לבחור את הדלת הנכונה


מה אתם שומעים כשאתם סוגרים את הדלת לחדר שלכם? האם הרעשים מבחוץ חודרים פנימה? האם גם אתם מצאתם את עצמכם מתמודדים עם חיוכים של המשתתפים בישיבת הזום, אחרי שהצעקות של הילדים חדרו לחדר העבודה שלכם ונקלטו במחשב? או שאולי ניסיתם לישון צהריים ביום שישי, אבל בן הזוג השמיע מוזיקה בזמן שניקה את הבית והרס לכם את המנוחה? לא משנה מה מקור הרעש הביתי שאתם מתמודדים איתו, הפתרון הוא אחד ומתאים לכולם: דלתות פנים אטומות לרעש.

מהם דלתות אקוסטיות ולמה משמשות?

דלתות אקוסטיות מבית רב-בריח נולדו כדי לעזור לכם לחסום את הרעשים השונים שמייצרת הסביבה הביתית ולמנוע את כניסתם לחדר הפרטי שלכם. זו יכולה להיות דלת לחדר שינה או דלת לחדר עבודה – ואולי אתם זקוקים לפתרון לשני החדרים גם יחד – אבל כך או כך, דלת אטומה לרעש תספק לכם את השקט שאתם צריכים. כמובן שיש אנשים שדלתות פנים מבודדות רעש נולדו ממש בשבילם: מי שיש לו אולפן מוזיקה ביתי או חדר טיפולים מתחום כלשהו חייב לאבזר אותו בדלת מבודדת רעש, שתאפשר לו פרטיות מלאה ובידוד רעשים מקסימלי.

דלת אטומה לרעש מבית רב בריח
אדריכלית: נטע בשן צילום: אסף ברנר

איך נידע אם הדלת שבחרנו מספקת בידוד אמיתי?

סדרת דלתות טופ מבית רב-בריח מציעה דלתות אקוסטיות או דלתות אטומות לרעש לשימוש ביתי, בעלות גומי אטימה היקפי ומילוי פלקסבורד, שמתאימות בדיוק לצרכי השקט הביתיים של כולנו. בנוסף, כל דלת בסדרת טופ ניתן לשדרוג ל"אקוסטי פלוס", שמעבר למפרט הרגיל מצייד את הדלת גם בסף תחתון אקטיבי ומעלה את הבידוד לדרגה של 26/27DB. ניתן לשדרג את הדלתות מבודדות רעש בסדרה לדרגות בידוד גבוהות יותר, אבל זה מומלץ לשימושים מקצועיים בלבד ולא לשימוש ביתי.

שימו לב: רמה גבוהה מדי של בידוד רעשים בבית עלולה להיות מסוכנת (אנחנו אולי רוצים לישון צהריים, אבל אם התינוק בוכה בחדר הסמוך, חשוב לנו בכל זאת לשמוע אותו).

דלת מבודדת רעש - רב בריח
אדריכלית: אודליה רשף צילום: סוזי לוינסון

דלת אטומה לרעש , מתייעצים עם המומחים:

מומלץ לפנות לרב-בריח, חברה שאיכות הדלתות שלה תבטיח לכם שבחרתם היטב. רב-בריח היא אחת מיצרניות דלתות הביטחון הגדולות בעולם כולו. דלתות החברה מיוצרות בארץ, בייצור שכולו כחול-לבן, בשיטה של Mass Customization: ייצור המוני שמוזיל עלויות ומבטיח בקרת איכות מדוקדקת, לצד יכולת מרשימה של התאמה לדרישות הלקוח מבחינת המידה, הצבע, הידיות וכן הלאה. ואם אתם מעצבים בית שלם וזקוקים ליותר מדלת אחת, רב-בריח מציעה לכם One Stop Shop, מקום אחד שבו תוכלו למצוא את כל הצרכים שלכם בתחום, מצילינדר ועד לדלת ממ"ד. וכמובן: דלתות אטומות לרעשים שיתנו לכם שקט אמיתי. 

דלתות פנים מבודדות רעש - רב בריח
אדריכלית: רויטל רודצקי צילום: עידן גור