רב בריח יוצאת בקמפיין חדש


גאים לבשר שלקראת פסח רב בריח יוצאת בקמפיין חדש לקידום קולקציה חדשה של דלתות פנים וכניסה תחת הסלוגן open with style. מי שנבחרה להוביל את הקמפיין היא הדוגמנית ניקולה ורד, כאשר זהו הקמפיין הראשון שמפיק משרד הפרסום ראובני פרידן מאז שקיבל את תקציב הפרסום של רב בריח לפני כ-4 חודשים.

הקמפיין החדש שבוים ע"י קרן חכמה יציג קולקציה חדשה של דלתות פנים המתאימות ל 6 סגנונות עיצוב שונים :בוהו, נורדי, קלאסי ,תעשייתי, מודרני וכפרי. בקמפיין  ניקולה ורד עוברת בין הסגנונות השונים וכל פעם משתנה הדלת, עיצוב הבית וסגנון הלבוש.

לדברי מאיה דונרשטיין -יתיר, סמנכ"לית השיווק ברב בריח: "הקמפיין החדש הוא השקה של שפה חדשה לרב- בריח, מותג שעד היום הוביל בערכים של איכות, חדשנות ובטחון וכעת גם מתחבר לעולמות העיצוב, הסטייל והאסתטיקה עם מגוון סגנונות כך שכל לקוח יכול למצוא את הסגנון שמתאים לו. הקמפיין החדש מציג מגוון דלתות כניסה ופנים ברמת גימור ועיצוב מהגבוהות ביותר, כולל סדרת דלתות פנים TOP ZERO – דלתות פנים בקוו אפס עם הקיר , פורמייקה בעובי 1.8 מ"מ בגמר צבע ואפילו דגם בגימור פורמייקה דמוי בטון איכותי ותעשייתי, דלת פנים קלאסית עם פנלים בולטים ודלת כניסה מסדרת DECOR בצביעת כחול ג'ינס המתאימה לסגנון הנורדי"