בואו להכיר את הדלת החכמה שלנו- SMART

SMART™ (PAT-PEND) - דלתות כניסה חכמות ומעוצבות במבחר סגנונות, בעלות מנעול חכם אינטגרלי חבוי בגוף הדלת הנשלט דרך אפליקציה ומאפשר פתיחה ונעילה חכמה של הדלת לאיכות החיים המתקדמת ביותר


הדלת החכמה של רב-בריח משלבת טכנולוגיה מתקדמת, רמת בטיחות גבוהה, נוחות מקסימאלית ועיצוב מוקפד.
דלת זו היא היחידה שמפותחת ומיוצרת בישראל. טכנולוגיית SMART תאפשר לכם להפוך את דלת הכניסה
המעוצבת שלכם לדלת חכמה עם מנעול חכם לדלת אינטגראלי ומגוון אפשרויות שליטה ובקרה, פתיחה באמצעות אפליקציה ייעודית, טביעת אצבע, קודן, חיבור לבית חכם ובעתיד זיהוי פנים. הזמנה של בקר בגווני נירוסטה תתאפשר בהזמנה מיוחדת מול נציגי המכירות בכפוף למלאי.

דלת חכמה שכוללת מנעול חכם

יתרונות מנעול חכם מובנה- היום כל מערכות הנעילה החכמות מחליפות את הצילינדר הקיים או מתלבשות על הדלת. כל המערכות פוגעות בצורה משמעותית באסתטיקה של הדלת, דבר שמפריע להרבה מאד אנשים. מערכת ה SMART היא מערכת חבויה בתוך הדלת, וחוץ מיח’ הפעלה מנימלסטית ואסתטית על הדלת, אין הפרעה לעיצוב.

טיפול ותקלות טכניות- המערכת נבדקה למעל 100 אלף מחזורי פתיחה וסגירה, ונמצאה אמינה מאד. טיפול ב”מוח” של המערכת, הינו פשוט מאד לגישה והסרה. טיפול המנעול עצמו, במקרה ויש תקלה שקול להחלפה של מנעול דלת רגיל.

דלת חכמה - SMART

היתרונות של דלת כניסה חכמה

טכנולוגיה כחול לבן- המערכת פותחה בישראל ע”י מחלקת המו”פ של רב בריח מוצרי נעילה והיא מורכבת ונבדקת בישראל במפעל החברה. המערכת מורכבת ממנעול רב בריחי (הסטנדרטי לדלתות ישראליות) שלו מחוברת יח’ הנעה עם מערכת אינדיקציה למנעול, מבקר חכם ששולט על פעולות המנעול באמצעות האביזרים המחוברים אליו (אפליקציה, חיישן ביומטרי, קודן, בית חכם וכדו’) ובקר שליטה שמורכב מעל הידית הפנימית לצורך פתיחה וסגירה של המנעול מתוך הבית, לטעינה של הסוללה, ולהכנסה למצב שבת. כמו כן, גם האפליקציה תוכננה ועוצבה בישראל.

תפעול המערכת- המערכת בתצורה הסטנדרטית שלה מגיעה עם סוללות נטענות שמספיקות לכ 1300 מחזורי פתיחה וסגירה. המערכת נטענת ע”י כבל USBC מגנטי שמסופק עם המערכת. למערכת יש אפשרות גם לחיבור חשמל קבוע, ואז סוללות המערכת משמשות לגיבוי במקרה של הפסקת חשמל. במידה ויש תקלה, המערכת ניתנת לפתיחה ע”י מפתח כמו כל דלת עם מנעול רגיל.

אביזרים נוספים- המערכת מסופקת בתקופת ההשקה עם סורק טביעת אצבע. יש אפשרות להוסיף למערכת רכיבים נוספים כגון: קודן, שלט, אפשרות לחיבור לבית חכם, ובעתיד גם זיהוי פנים. בנוסף, ישנה אפשרות חיבור לאבזרי שליטה שונים המופעלים באמצעות מגע יבש.

אישור הלכתי– לכל שומרי השבת המערכת מתאימה בדיוק עבורכם.

דלת חכמה רב בריח – שליטה פשוטה דרך אפליקציה

תפעול האפליקציה- האפליקציה עובדת בתקשורת BLE ומאפשרת ניהול כולל של המערכת:

  1. פתיחה סגירה
  2. הוספה והסרה של משתמשים
  3. אפשרות הגבלת משתמשים לכניסה מוגבלת בזמן ו/או בתאריך
  4. ניהול משתמשים ו LOG כניסות ויציאות
  5. ניהול הגדרות – נעילה אוטומטית, זמני תגובה של המערכת, אינדיקציות פעולה שונות ועוד
  6. אפשרות שליחה קוד כניסה חד פעמי באמצעות האפליקציה
  7. אפשרות שליחה קוד כניסה רב פעמי מוגבל בזמן ו/או בתאריך (פתרון עבור דירות AirBnB וצימרים)

הגיע הזמן לחיות חכם, בסטייל ובנוחות מקסימאלי

בואו להיות חלק מהמהפכה

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

צרו קשר – עמוד מוצר – לוקאפ/SMART
תנאי שימוש
תנאי שימוש