אין מוצרים בסל !
הצעת מחיר

דלתות אש, מבוקרות ואקוסטיות

מציג 12 דלתות אש, מבוקרות ואקוסטיות מתוך 33

משפחות מוצרים לבחירה

דלתות אש ופרטי מסגרות לבניינים, תעשייה ומוסדות

 

רב בריח גאה להיות החברה המתמחה במוצרים המיועדים לקבלנים, מפקחים ומהנדסים בבנייה רווייה, בבנייה תעשייתית ובבנייה מוסדית.

אצלנו תמצאו דלתות אש מבוקרות, חדרי טרפו (טרנספורמציה), דלתות מוסדיות, דלתות מחסנים, רפפות ועוד, המיוצרות במפעל רב בריח בישראל ועומדות בדרישות התקן הישראלי.

קבלנים ולקוחות מוסדיים שעובדים עם רב בריח נהנים מליווי ושירות אישי ברמה הגבוהה ביותר, לאורך כל הפרוייקט, עם מנהל פרויקט אישי של רב בריח שמלווה בכל צעד, עונה על כל שאלה ומנהל את הקשר שבין הלקוח והפרוייקט לרב בריח. כמו כן, קבלנים ומהנדסים אשר עובדים עם רב בריח נהנים ממגוון רחב של פתרונות החל מדלתות כניסה לדירות, דלתות כניסה לבניין, דלתות וחלונות למרחב המוגן, משקופים, דלתות מחסנים, דלתות אש, דלתות מבוקרות, דלתות אש מבוקרות, דלתות מוסדיות, ידיות בהלה ועוד.


רב בריח והמותג המוביל פלדלת, מחוייבים לספק את המוצרים האיכותיים והעמידים ביותר, המיוצרים ברמה הטכנולוגית ופסי הייצור המתקדמים בעולם, יחד עם שירות אישי וליווי פרוייקטאלי ברמה אישית. דלת אש חשמלית, 30 או 90 דקות, מיוצרות ברב בריח מבחר רב של גוונים או חיפויי וינוריט (PVC) וכן כדלתות אש מבוקרות עם מנעולים אלקטרו-מכאניים, סוגר הידראולי, חלון אש מלבני או חלון אש מאורך ועוד. דלת אש 30 או 90 דקות עומדות בתקן הישראלי (1212) ומיועדות לשימוש במבנים מסחריים, בנייה רווייה, מוסדות ועוד. דלת אש מבוקרת SOLENOID  חד כנפית, 30 או 90 דקות, הינה מוצר בלעדי ואיכותי של רב בריח אשר מיוצר ברב בריח באשקלון במחלקות הייצור המתקדמות – לצפייה במפרט הטכני יש להיכנס לעמוד המוצר.

לרב בריח פס ייצור חדש ומתקדם לייצור משקופים: משקוף בנייה קו ישר, משקוף בניה דגם C, משקוף בנייה עבור דלתות אש, משקוף בנייה לדלתות מעוצבות ועוד. דלתות פלדה של רב בריח, דלתות אש, דלתות מוסדיות, משקופי בנייה, משקופי דלתות אש, מוצרים המיועדים לקבלנים ועוד, הן הבחירה הטבעית לא רק להגנה על בתים פרטיים, אלא גם לשמירה על מוסדות ומבני תעשייה וביטחון.

שאל את
המומחה

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותיך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שלח בטל
נא להמתין...