אין מוצרים בסל !
הצעת מחיר

דלתות כניסה

מציג 12 דלתות כניסה מתוך 63

תקציב

  • הכל
  • נמוך
  • בינוני
  • בינוני
    גבוה
  • גבוה

חלון

גימור הדלת לבחירה

סגנון הדלת לבחירה

רב בריח – דלתות כניסה מעוצבות

 

חברת רב בריח, אשר מוצריה הינם סמל ישראלי לאיכות ובטיחות, הטמיעה לאורך השנים מגוון רחב של קווי ייצור מתקדמים המאפשרים ייצור מהיר ואיכותי של דלתות כניסה מעוצבות בהתאם למידתו הייחודית של כל לקוח ולקוח ובהתאם לבחירת דגם וגוון התואמים את הטעם ותפיסת העיצוב שלו. דלתות חוץ מבית רב בריח מאפשרות לכם ליהנות מקולקציית מוצרים רחבה ומגוונת, המשלבת ביטחון ומיגון לצד עיצוב מרשים ודקורטיבי.

רב בריח החברה המובילה מזה 40 שנה בענף דלתות כניסה לבית בכלל ו- דלתות כניסה מעוצבות במיוחד, גאה להציג מבחר רחב של דלתות חוץ המוצגות באתר האינטרנט החדש והמתקדם ביותר בתחום.

כחברה המובילה את תחום דלתות כניסה בישראל בארבעת העשורים האחרונים אנו שמים דגש רב במציאת פתרונות איכות, מיגון ועיצוב חדשים לקהל לקוחותינו. לרב בריח מחלקת מחקר ופיתוח ובה טובי המהנדסים בתחום דלתות חוץ ומוצרי נעילה. המחלקה שוקדת ועובדת למען פיתוחו של המוצר הטוב והמתקדם ביותר ב- דלתות כניסה לבית, דלתות כניסה מעוצבות, פתרונות נעילה מתקדמים ועוד. רב בריח מציעה מבחר דלתות כניסה לבית, דלתות חוץ לכניסה אחורית בבתים פרטיים, דלתות חוץ מפלדה בעיצובים שונים למשרד, לביה"ס, למוסדות ועוד.

דלתות חוץ של רב בריח המיוצרות בקוו הייצור החדש והמתקדם מסוגו בעולם מיוצרות ללא מגע יד אדם ובהתאם למידות הפתח של כל לקוח ולקוח. בקטלוג המוצרים באתר החברה ובאולמות התצוגה ניתן לראות מבחר רחב של דלתות כניסה מעוצבות בהתאם לסגנון שמתאים לבית ולטעמו האישי של הלקוח. היום כבר כולם יודעים - דלתות כניסה מעוצבות משדרגות את הכניסה של הבית הלקוח.

דלתות כניסה מחירים – לרב בריח מספר רב של דלתות כניסה מעוצבות במחירים שונים. דלתות כניסה מחירים נמוכים ועד דלתות כניסה מחירים גבוהים, זאת בהתאם לדגם הנבחר, למידת הפתח, לחומר ולרמת המיגון.  

 

להתרשמות מפלדלת מקורית. 

 

 

 

שאל את
המומחה

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותיך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שלח בטל
נא להמתין...