אין מוצרים בסל !
הצעת מחיר

דלתות כניסה מעוצבות

מציג 12 דלתות כניסה מעוצבות מתוך 63

תקציב

  • הכל
  • נמוך
  • בינוני
  • בינוני
    גבוה
  • גבוה

חלון

גימור הדלת לבחירה

סגנון הדלת לבחירה

רב בריח – דלתות כניסה מעוצבות

 

חברת רב בריח, אשר מוצריה הינם סמל ישראלי לאיכות ובטיחות, הטמיעה לאורך השנים מגוון רחב של קווי ייצור מתקדמים המאפשרים ייצור מהיר ואיכותי של דלתות כניסה מעוצבות בהתאם למידתו הייחודית של כל לקוח ולקוח ובהתאם לבחירת דגם וגוון התואמים את הטעם ותפיסת העיצוב שלו. דלתות חוץ מבית רב בריח מאפשרות לכם להנות מקולקציית מוצרים רחבה ומגוונת, המשלבת ביטחון ומיגון לצד עיצוב מרשים ודקורטיבי.

רב בריח החברה המובילה מזה 40 שנה בענף דלתות כניסה לבית, לבתים פרטיים, ובכלל ו- דלתות כניסה מעוצבות במיוחד, גאה להציג מבחר רחב של דלתות חוץ, דלתות כניסה לבית פרטי, המוצגות באתר האינטרנט החדש והמתקדם ביותר בתחום.

כחברה המובילה את תחום דלתות כניסה בישראל בארבעת העשורים האחרונים אנו שמים דגש רב במציאת פתרונות איכות, מיגון ועיצוב חדשים לקהל לקוחותינו. לרב בריח מחלקת מחקר ופיתוח ובה טובי המהנדסים בתחום דלתות חוץ , דלתות כניסה לבית פרטי, מוצרי נעילה. המחלקה שוקדת ועובדת למען פיתוחו של המוצר הטוב והמתקדם ביותר בדלתות כניסה לבית, פתרונות נעילה מתקדמים ועוד. רב בריח מציעה מבחר דלתות כניסה לבית, דלתות כניסה לבית פרטי, דלתות חוץ מפלדה בעיצובים שונים למשרד, לביה"ס, למוסדות ועוד.

דלתות חוץ של רב בריח המיוצרות בקוו הייצור החדש והמתקדם מסוגו בעולם מיוצרות ללא מגע יד אדם ובהתאם למידות הפתח של כל לקוח ולקוח. בקטלוג המוצרים באתר החברה ובאולמות התצוגה ניתן לראות מבחר רחב של דלתות כניסה מעוצבות בהתאם לסגנון שמתאים לבית ולטעמו האישי של הלקוח. בין אם מדובר בדלתות כניסה לבתים פרטיים, בניינים, משרדים ועוד, היום כבר כולם יודעים - דלתות כניסה מעוצבות משדרגות את הכניסה של הבית הלקוח.

דלתות כניסה מחירים – לרב בריח מספר רב של דלתות כניסה מעוצבות במחירים שונים. דלתות כניסה מחירים נמוכים ועד דלתות כניסה מחירים גבוהים, זאת בהתאם לדגם הנבחר, למידת הפתח, לחומר ולרמת המיגון.  

 

להתרשמות מפלדלת מקורית. 

 

 

 

שאל את
המומחה

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותיך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שלח בטל
נא להמתין...