אין מוצרים בסל !
הצעת מחיר

פלדלת - הסיפור שלנו

רב בריח - 40 שנה

זהו סיפורה של חברת רב בריח ושל דלת פלדלת®- 40 שנות ביטחון וישראליות

 

 

סיפורה של דלת פלדלת® מתחיל בשני יזמים נמרצים ולהוטים שבעזרת עבודה קשה, השקעה רבה ויצירתיות, הקימו את החברה המובילה בארץ בשוק הדלתות ומוצרי הנעילה והפכו את פלדלת רב בריח למותג נחשק בכל בית. זהו גם סיפור על הצלחה כחול-לבן, על חברה שהתפתחה ממחסן קטן בחולון עד הפיכתה לאחד השגרירים המוצלחים ביותר של ישראל שמכרה מיליוני דלתות ביטחון ומוצרי נעילה בכל רחבי תבל.  

 

בשנת 1972 נכנסה לקוחה (בעקבות גל פריצות לביתה) לבית המסחר הגדול למנעולים בת"א וביקשה התקנת 4 מנעולים בדלת הכניסה של דירתה. היא ודאי לא ידעה שבקשה זו תצית את דמיונו של הבחור אשר שש לטפל בה, אברהם בחרי שמו, ותתחיל למעשה את המורשת המפוארת של חברת רב בריח, שבו נולדה דלת פלדלת® . בחרי, בעל ניסיון רב-שנים בהרכבת מנעולים, החליט לפתח מנעול שיענה לדרישה ושיתף את חברו הטוב, משה דולב, ברעיונו לנעילה רב-בריחית. השיווק הראשוני התבצע בבית המסחר. בתחילה, הותקן מנעול הרב בריח במרכז דלת עץ, ובשלב מתקדם יותר הורכב בתוך דלת פלדה - וכך למעשה נולדה דלת פלדלת® 

בשנת 1973 שכרו אברהם ומשה מחסן בן 14 מ"ר בחולון והחלו בפעילות עסקית. כבר ב-1979 עברו למבנה בן 2300 מ"ר ביבנה ומספר שנים לאחר מכן למפעל של 7000+1200 מ"ר באריאל.

 

בשנת 1977 המדינה התעוררה למוצר חדש מבית רב בריח: דלת פלדלת®. ההתחלה לא הייתה קלה: המעבר ממנעולים על גבי דלתות עץ לדלתות פלדה יצר קשיים רבים, אך האמונה בדרישת השוק לדלת פלדה תרמה להמשך ההתמודדות עם הפרויקט ולשיפור דלתות פלדלת® . המעבר מצבע אפוקסי לציפוי וינוריט (PVC) והפיכת דלת פלדלת מפונקציונלית לדקורטיבית יחד עם השקעה רבה בפרסום,פרצו את הדרך ב-1978 לפלדלת® רב בריח בדרכה להיות המוצר המוביל ביותר בישראל. וכפי שאומרים – כל השאר היסטוריה.

 

עד היום החברה מייצרת ומוכרת דלתות פלדלת® קלאסיות יחד עם דלתות פלדלת בסגנונות שונים.לא כל דלת מפלדה היא אכן דלת פלדלת® . דלת פלדלת® היא סימן מסחר רשום של חברת רב בריח ורק דלת של רב בריח יכולה להיות דלת פלדלת® מקורית. על הלקוח לוודא כי הוא מקבל פלדלת® רב בריח מקורית ולא חיקוי.

 

בשנת 2000 נמכרה חטיבת מוצרי הנעילה של החברה לקונצרן הנעילה השבדי  ASSAABLOY תמורת כ-65 מיליון דולר.

 

בחודש מאי 2008 נכנסה רב בריח לקשיים ולהליכי חדלות פירעון, ובחודש יולי 2008 נרכשה פעילות החברה ע"י היזם שמואל דונרשטיין, אשר חולל מהפכה בחברה ובשוק כולו בתחום הייצור, המוצרים והמיתוג.

 

מאז, החברה התפתחה והתעצמה והפכה למובילה בשוק הדלתות ומוצרי הנעילה בארץ. מפעלי החברה ממוקמים כיום על שטח של כ-23,000 מ"ר באזור התעשיה הדרומי באשקלון, החברה מעסיקה כ-600 עובדים, ב-4 מפעלים שונים.

 

ב-2009 עברה החברה תהליך של מיתוג מחדש והטמיעה קו ייצור חדש מהמובילים בעולם בתחום הפלדה. הקו הינו היעיל והמתוחכם ביותר הקיים כיום בעולם בתעשיית דלתות הפלדה. הקו הקיים בעל כושר ייצור של כ-120,000 דלתות ביטחון בשנה ממקם את רב בריח כאחת משלוש יצרניות דלתות הביטחון הגדולות בעולם. בחודש ספטמבר 2014, עם כניסתו של קו הייצור החדש לפעולה, כושר הייצור של רב בריח יגדל לכ-250,000 דלתות ביטחון בשנה, מה שימקם אותה כיצרנית דלתות הביטחון הגדולה בעולם!

 

בשנת 2011 הוקמה חטיבה חדשה ויוקרתית – חטיבת מוצרי הנעילה, אשר מפתחת ומייצרת צילינדרים מתקדמים, צילינדרים מוגנים בפטנט של רב בריח, מנעולי תלייה ועוד, כולם מתאימים לדלתות פלדלת של רב בריח. מוצרי הנעילה של רב בריח כבשו נתחי שוק נרחבים בישראל ומשווקים כיום בכ-50 מדנות נוספות ברחבי העולם.

 

בשנת 2012 הוקמה חטיבת מיגון המספקת פתרונות הגנה מקסימאלית ופתרונות למרחבים מוגנים ללקוחות החברה, כדוגמת דלתות וחלונות ממ"ד, ממ"ק וממ"מ., דלתות נגד ירי, דלתו בטחון מקסימאלי להגנה בפרני פריצה קרה, דלתות רסיסים והדף וכו'.

 

בשנת 2013 ביצעה רב בריח את רכישתה הראשונה שאינה גידול אורגני ורכשה את חברת פזגל, חברה בעלת מוניטין של כ-4 שנה בתחום השערים לתעשיה ומשווי גובה.

 

בשנת 2014 ביצעה החברה רכישה ראשונה של פעילות מחוץ לגבולות ישראל ובמסגרת זו רכשה פעילות בקולומביה אשר מאוגדת כחברת בת בשליטה מלאה של החברה. החברה בקולומביה עתידה לשמש כמרכז הפצה של החברה לפעילותה העניפה של החברה במדינות לטין אמריקה.

 

 

אנו ברב בריח מבטיחים להמשיך לפעול במרץ במטרה להוביל את הענף גם בעתיד בשירות, איכות וחדשנות ולספק לצרכנינו הרבים מוצרים יצירתיים וחוויות חדשות.

 

פלדלת® רב בריח שומרת על הבית שלך כבר 40 שנה ומבטיחה להמשיך להעניק לך שלווה ושקט נפשי גם ב-40 שנה הבאות.

 

לרכישת דלת פלדלת מקורית. 

שאל את
המומחה

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותיך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שלח בטל
נא להמתין...