אין מוצרים בסל !
הצעת מחיר

פלדלת: 40 שנות ביטחון

זהו סיפורה של חברת רב בריח ושל דלת פלדלת - 40 שנות ביטחון וישראליות

 

סיפורה של דלת פלדלת מתחיל בשני יזמים נמרצים ולהוטים שבעזרת עבודה קשה, השקעה רבה ויצירתיות, הקימו את החברה המובילה בארץ בשוק הדלתות ומוצרי הנעילה והפכו את פלדלת רב בריח למותג נחשק בכל בית. זהו גם סיפור על הצלחה כחול-לבן, על חברה שהתפתחה ממחסן קטן בחולון עד הפיכתה לאחד השגרירים המוצלחים ביותר של ישראל שמכרה כבר מיליוני דלתות פלדלת, מגוון דלתות נוספות ומוצרי נעילה בכל רחבי תבל.    

 

 • בשנת 1972 נכנסה לקוחה (בעקבות גל פריצות לביתה) לבית המסחר הגדול למנעולים בת"א וביקשה התקנת 4 מנעולים בדלת הכניסה של דירתה. היא ודאי לא ידעה שבקשה זו תצית את דמיונו של הבחור אשר שש לטפל בה, אברהם בחרי שמו, ותתחיל למעשה את המורשת המפוארת של חברת רב בריח, שבו נולדה דלת פלדלת. בחרי, בעל ניסיון רב-שנים בהרכבת מנעולים, החליט לפתח מנעול שיענה לדרישה ושיתף את חברו הטוב, משה דולב, ברעיונו לנעילה רב-בריחית. השיווק הראשוני התבצע בבית המסחר. בתחילה, הותקן מנעול הרב בריח במרכז דלת עץ, ובשלב מתקדם יותר הורכב בתוך דלת פלדה - וכך למעשה דלת פלדלת נולדה. 

 

 • הציבור החל להראות התלהבות  והשמועה פרשה כנפיים. לקוחות המתינו בתור כדי לקבל את הדלת במיוחד, מאחר שזמן הייצור ארך כחודש וחצי וכל התקנה ארכה כ-6 שעות לשני אנשים. שנה לאחר מכן שוכללו המנעולים, כך שעובד אחד יכול היה להתקין מנעול תוך שעתיים בלבד.

 

 • בשנת 1973 שכרו אברהם ומשה מחסן בן 14 מ"ר בחולון והחלו בפעילות עסקית. כבר ב-1979 עברו למבנה בן 2300 מ"ר ביבנה ומספר שנים לאחר מכן למפעל של 7000+1200 מ"ר באריאל.

 

 • בשנת 1977 המדינה התעוררה למוצר חדש מבית רב בריח: דלת פלדלת. ההתחלה לא הייתה קלה: המעבר ממנעולים על גבי דלתות עץ לדלתות פלדה יצר קשיים רבים, אך האמונה בדרישת השוק לדלת פלדה תרמה להמשך ההתמודדות עם הפרויקט ולשיפור דלתות פלדלת. המעבר מצבע אפוקסי לציפוי וינוריט והפיכת דלת פלדלת מפונקציונלית לדקורטיבית יחד עם השקעה רבה בפרסום,פרצו את הדרך ב-1978 לפלדלת רב בריח בדרכה להיות המוצר המוביל ביותר בישראל. וכפי שאומרים – כל השאר היסטוריה.

 

 • עד היום החברה מייצרת ומוכרת דלתות פלדלת קלאסיות יחד עם דלתות פלדלת בסגנונות שונים.
  לא כל דלת מפלדה היא אכן דלת פלדלת. דלת פלדלת היא סימן מסחר רשום של חברת רב בריח ורק דלת של רב בריח יכולה להיות דלת פלדלת מקורית. על הלקוח לוודא כי הוא מקבל פלדלת רב בריח מקורית ולא חיקוי.

 

 • ביולי 2008 נרכשו נכסי החברה ע"י היזם שמואל דונרשטיין, אשר החל מהפכה בחברה ובשוק כולו בתחום הייצור, המוצרים והמיתוג.

 

 • מאז, החברה התפתחה והתעצמה והפכה למובילה בשוק הדלתות ומוצרי הנעילה בארץ. שני מפעלי החברה ממוקמים כיום באשקלון על פני שטח ייצור של כ-15,000 מ"ר ועובדים בהם כ-300 עובדים. עיקר התמחות החברה הוא בתחומים הבאים: דלתות כניסה פלדלת רב בריח, מוצרי נעילה, דלתות פריצה קרה, דלתות ממ"דים ודלתות פנים. רב בריח היא היצרנית מובילה בארץ בתחום דלתות הכניסה וגאה להיות היצרן העיקרי בישראל המספק דלתות פריצה קרה למוסדות ביטחון בארץ ובעולם.

 

 • ב-2010 עברה החברה תהליך של מיתוג מחדש והטמיעה קו ייצור חדש מהמובילים בעולם בתחום הפלדה. הקו הינו היעיל והמתוחכם ביותר הקיים כיום בעולם בתעשיית דלתות הפלדה. הקו של דלתות פלדלת, המנוהל ומופעל ע"י מחשבים, יכול לייצר כ-300 דלתות בדוגמאות ובגדלים שונים ללא יד אדם.

 

 • בינואר 2011 הוקמה חטיבה חדשה ויוקרתית – חטיבת מוצרי הנעילה, אשר מפתחת ומייצרת צילינדרים מתקדמים, צילינדרים מוגנים בפטנט של רב בריח, מנעולי תלייה ועוד, כולם מתאימים לדלתות פלדלת של רב בריח.

 

 • נבנה קו צבע חדש המאפשר צביעה יבשה של כ-1400 מ"ר של מוצרים במשמרת אחת. הצביעה של דלתות פלדלת נעשית ע"י רובוטים. חומרי הקו ידידותיים לסביבה.

 

 • החברה השיקה סדרה חדשה של דלתות כניסה לשוק הפרטי והקבלני וכן הקימה ומיתגה 12 אולמות תצוגה חדשים ומרהיבים בפריסה ארצית, לשם הלקוחות יכולים להגיע, להתרשם ממגון המוצרים ולבחור דלת פלדלת או דלת פנים שמתאימה לכם.

 

 

אנו ברב בריח מבטיחים להמשיך לפעול במרץ במטרה להוביל את הענף גם בעתיד בשירות, איכות וחדשנות ולספק לצרכנינו הרבים מוצרים יצירתיים וחוויות חדשות.

 

פלדלת רב בריח שומרת על הבית שלך כבר 40 שנה ומבטיחה להמשיך להעניק לך שלווה ושקט נפשי גם ב-40 שנה הבאות.

 

לרכישת דלת פלדלת מקורית. 

שאל את
המומחה

המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלותיך. מלא את השדות הבאים,
שלח ומומחה ייצור איתך קשר בהקדם

שלח בטל
נא להמתין...